Výklady a konzultace

Poznejte sami sebe.
Dělejte správná rozhodnutí.
Projevte své talenty.

Výklady a konzultace

Písemný rozbor je jako mapa na cestě životem. Popisuje vaše vnitřní nastavení, dary a talenty, ale i místa, kde můžete zbytečně nařážet na překážky. Ukazuje ideální způsob rozhodování, jak naslouchat svému hlasu pravdy, abyste plně projevili svůj potenciál. Autorem Písemného rozboru je Jakub Střítezský. Nyní je akce 1+1 zdarma do 31.7.2019.
Cena: 1400 Kč / 55 €.
Navazuje na písemný rozbor, Dá vám velmi ucelené a osobní uchopení vašeho vnitřního nastavení v širších souvislostech - Je to velice osobní a osobní tom smyslu, že propojováním klíčových slov (vašich darů a talentů) vykrystalizuje váš nejhlubší potenciál a dostenete i návod, jak s vaším potenciálem co nejefektivněji zacházet, abyste jej mohli přirozeně projevit. Zároveň popisuji i vaše výzvy a možné temné stránky, se kterými se můžete potkávat a jak je nejlépe zvládnout. cena 1800,- Kč.

Podmínkou pro objednání Základního výkladu je objednání Písemného rozboru, na který výklad navazuje. Cena Písemného rozboru (1400 Kč) není zahrnutá v ceně výkladu.
Cena: 1800 Kč / 70 €.
Následné sezení / konzultace - výklad postavený na to, co právě prožíváte jak z hlediska tranzitů, tak i pokud procházíte náročnějším obdobím nebo změnou. I v tomto vám může být Human Design opěrným bodem na vaší cestě - cena 1800,- Kč.
Cena: 1800 Kč / 70 €.
Partnerský výklad - výklad, který vám dá respekt k vašemu partnerovi, uvidíte jeho jedinečnost a zároveň už po něm nebudete chtít, co vám dát nemůže. Popisuje vaši vzájemnou mechaniku a jak spolu fungujete, je to velice pravdivý a logický popis a vysvětlení v oblasti, kde se vám třeba něco nedaří a kde naopak se můžete vzájemně podpořit. Pomůže vám osvětlit, jak být ve vztahu a přitom sám sebou. Podmínkou partnerského výkladu je znát svůj design, tedy mít písemný a osobní výklad.
Cena: 1800 Kč / 70 €.
sama jsem až po poznání Human Designu, dokázala více porozumět své dceři. Výklad Human Designu je neocenitelnou zkušeností, jak dát našim dětem prostor, v tom, aby se mohly vyvíjet svobodněji, aby si důvěřovaly a zároveň my můžeme více důvěřovat našim dětěm a podporovat je v jejich přirozenosti. Human Design je neocenitelným podpůrným systémem, při výchově našich dětí a toho, jak jim dát co největší prostor k tomu, aby žily svůj život.
Cena dohodou

Každý máme svůj příběh, příběh života, který nás směřuje k jedinému cíli a tím je láska.

Objednávka konzultace

Čas narození velmi důležitý a měl být co nejpřesnější. Doporučuji nespoléhat se na paměť rodičů a zjistit si přesný čas v porodnici/na matrice. Pokud jej neznáte a nemáte možnost zjistit, uveďte do poznámky možné rozpětí např. "čas +/- 30 min".