Výklady a konzultace

Poznejte sami sebe.
Dělejte správná rozhodnutí.
Projevte své talenty.

Výklady a konzultace

Písemný výklad obsahuje popis vašeho nastavení, způsobu rozhodování a vaše dary a talenty, podpoří vás v poznání sám/sama sebe, je základním pilířem v poznání sebe sama.
Cena: 1400 Kč / 55 €.
Navazuje na písemný výklad, kdy se dostaneme ještě hlouběji a konkrétněji pod hladinu našeho fungování tady ve světě, jak z hlediska naší přirozenosti a talentů, tak podmíněností a zranění - cena 1800,- Kč.

Podmínkou pro objednání Základního výkladu je objednání Písemného rozboru, na který výklad navazuje. Cena rozboru (1400 Kč) není zahrnutá v ceně výkladu.
Cena: 1800 Kč / 70 €.
Následné sezení / konzultace - výklad postavený na to, co právě prožíváte jak z hlediska tranzitů, tak i pokud procházíte náročnějším obdobím nebo změnou. I v tomto vám může být Human Design opěrným bodem na vaší cestě - cena 1800,- Kč.
Cena: 1800 Kč / 70 €.
Partnerský výklad - výklad, který vám dá respekt k vašemu partnerovi, uvidíte jeho jedinečnost a zároveň už po něm nebudete chtít, co vám dát nemůže. Popisuje vaši vzájemnou mechaniku a jak spolu fungujete, je to velice pravdivý a logický popis a vysvětlení v oblasti, kde se vám třeba něco nedaří a kde naopak se můžete vzájemně podpořit. Pomůže vám osvětlit, jak být ve vztahu a přitom sám sebou. Podmínkou partnerského výkladu je znát svůj design, tedy mít písemný a osobní výklad.
Cena: 1800 Kč / 70 €.
sama jsem až po poznání Human Designu, dokázala více porozumět své dceři. Výklad Human Designu je neocenitelnou zkušeností, jak dát našim dětem prostor, v tom, aby se mohly vyvíjet svobodněji, aby si důvěřovaly a zároveň my můžeme více důvěřovat našim dětěm a podporovat je v jejich přirozenosti. Human Design je neocenitelným podpůrným systémem, při výchově našich dětí a toho, jak jim dát co největší prostor k tomu, aby žily svůj život.
Cena dohodou

Každý máme svůj příběh, příběh života, který nás směřuje k jedinému cíli a tím je láska.

Objednávka konzultace

Čas narození velmi důležitý a měl být co nejpřesnější. Doporučuji nespoléhat se na paměť rodičů a zjistit si přesný čas v porodnici/na matrice. Pokud jej neznáte a nemáte možnost zjistit, uveďte do poznámky možné rozpětí např. "čas +/- 30 min".