HUMAN DESIGN

Poznejte sami sebe.
Dělejte správná rozhodnutí.
Projevte své talenty.

HUMAN DESIGN

Poznejte sami sebe.
Dělejte správná rozhodnutí.
Projevte své talenty.

Výklady a konzultace

Semináře a akce

Cras nibh erat, fermentum ac justo sit amet, commodo aliquam metus. Integer sodales quis odio.

HUMAN DESIGN

Poznejte sami sebe.
Dělejte správná rozhodnutí.
Projevte své talenty.

HUMAN DESIGN

Poznejte sami sebe.
Dělejte správná rozhodnutí.
Projevte své talenty.

HUMAN DESIGN

Poznejte sami sebe.
Dělejte správná rozhodnutí.
Projevte své talenty.

Human design

Human design popisuje naše talenty a způsob (okolnosti) jak je můžeme plně projevit. Pomáhá rozpoznat negativní podvědomé programy a vzorce chování. Ukazuje, jak můžeme být ve svém středu, následovat přirozené projevy naší energie a naplňovat své životní poslání. Human design je užitečný nástroj, pokud chcete žít život, který je opravdu váš.

 

Human design - poznání sebe sama

Co je to Human design? - Popisuje naše vnitřní genetické nastavení, naše dary a talenty a jakým způsobem je projevit, abychom nenaráželi na odpor. Abychom se stali součástí života a přestali být v rozporu sami se sebou a životem samotným. Každý máme svou autoritu, nepotřebujeme vnější autoritu, aby nás řídíla. Human design vede k tomu, abychom dokázali naslouchat sami sobě a řídili se sami sebou a více si důvěřovali. To co se dozvíte z výkladu Human designu vám může být celkem známé, ale začnete si více věřit a to o čem jste si mysleli, že je váš problém, možná objevíte jen, to, že toto je váš přirozený způsob a největší dar, který začnete používat. Dá vám větší povědomí o tom kdo jste a kam směřujete. Dá vám návod na to jak se rozhodovat, jak následovat svůj vnitřní hlad pravdy. Human design mapa se vypočítává z data, hodiny a místa narození, což mi přijde, jako ten nejpravdivější systém v popisu osobnosti a těla, jak té vědomé stránky, tak i nevědomé. Není to žádný test vyumělkovaný z mé mysli, ale něco, co pravdivě vypovídá o mě o chvíli, kdy jsem sem přišla a jakou cestu jsem si vybrala, protože na náhody nevěřím, nic se neděje náhodou...

 

 

„Human design ukazuje způsob rozhodování, který je v souladu s naším vnitřním nastavením a nevychází z mysli.“

Karla Rudzinská

Zabývám  se Human Designem od roku XXXX a baví mě odkrývat nové a nové vrstvy a dimenze tohoto učení. Zajímá mě člověk, jako bytost, jeho potenciál a propojenost s vesmírem. Zároveň mě zajímá každodennost a všední život. Maličkosti a radosti života samotného. Jsem detektivem příběhů života, co nám přináší a co nám tím vším vlastně chce říct. Posluchačem, který naslouchá a spojuje nespojitelné. Podporovatelem na cestě a zastáncem zvláštních, odstrčených a nevyslyšených. Věřím, že každý tu máme své místo a každý si zaslouží pozornost, jen někdy sejdeme z cesty, aby nás to na tu naši cestu znovu dovedlo...

Co dal mi Human design? Než jsem poznala Human design, byla jsem jak zmatené vyplašené kuře, které si absolutně nevěřilo a bálo se jakokoliv rozhodnout. Díky Human designu, jsem se postupně začala řídit svým hlasem pravdy a začala si více věřit. Převzala jsem odpovědnost za svá rozhodnutí a za své pocity a emoce a za svůj život, protože nikdo jiný než my sami si ty klacky pod nohy neházíme. Zároveň mi dal pochopení a respekt vůči druhým lidem. Dnes mě to dokonce baví, zabývat se sama sebou. Dívat se na své temné stránky a skrze ně poznávat samu sebe, abych mohla lépe žít svůj život. Skutečně žít, ne jen přežívat. Připadám si jako detektiv vlastního života a toho kdo vlastně jsem a kam směřuji. Co je mým posláním a jaké jsou mé dary a talenty, protože pokud je dokážeme naplnit skutečně žít pro co tady skutečně jsme, to bych nazvala skutečným štěstím. Pomáhá mi v přijetí sebe sama, taková jaká skutečně jsem, ve své jedinečnosti. Můžu tak žít kvalitnější život a vím, jak se pohybovat tady ve světě a už tolik nenarážet hlavou do zdi. Když se mi v životě něco nedaří, vím kam se můžu vrátit a dokáži lépe rozeznat, co dělám špatně. Kdy jsem a kdy nejsem sama sebou a to je pro mě v životě vlastně nejdůležitější, být sama sebou, rozhodovat se dle sebe a přitom být v harmonii, jak se sebou, tak se svou rodinou a okolím... A hlavně mě Human design baví :-).

Řekli o Human Design

Za svůj poměrně dlouhý osobnostně-rozvojový život jsem vyzkoušel celou řadu metod, které popisují člověka. Ze všech těch metod mi Human design nejvíc pomohl s mým vlastním sebepoznáním. Trefuje ty správné akupunkturní body uvnitř nás samotných.
Zdeněk Webermuzskykruh.cz
cestapravehomuze.cz
Jsem mile překvapená, že Human design dokáže vyčíst i detaily, o kterých vím jen já sama. Fakta, která znám, se mi nově propojila a osvětlily se mi některé skryté souvislosti... Ukotvilo mne to v poznání sebe sama a posílilo na mé cestě.
Tamara Melissatamaramelissa.cz
HD ma naučil rozpoznať a rešpektovať svoju cestu a zotrvávať na nej nech sa deje, čo sa deje. Vedieť sa správne rozhodnúť je základ pre harmonický život.
Zuzana Hozhonihozhoni.eu
...Už při prvních větách jsem měla pocit, že se dotýká nějakého tajemství mého života... Všechno co jsem o sobě tušila a věděla se ukázalo v souvislostech... Kdykoli ztrácím jasnost, mám nástroj, s nímž je lehčí svoji sílu dát tam, kde bude účinná, a kde se cítím dobře.
Zita Pavlištovádruna.cz
Human design mi do velké míry otevřel další životní obzory a sebepoznání. Pochopil jsem, že směr kterým jdu a jak jím jdu, je správný, ale že jsou věci v mém každodenním fungování, které mohu změnit nebo vylepšit, aby se mi šlo lépe.
Jaroslav Svobodaekozahrady.cz

Nabízené služby

pop
1 600 Kč

Partnerský výklad

fads
asdf

Výklady pro děti

dfa
adsf

Skupinová lekce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vulputate, quam id dignissim sagittis.

Sokroumé lekce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vulputate, quam id dignissim sagittis.

Jóga soustředění

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse vulputate, quam id dignissim sagittis.